Zgłoszenia (577)

ulica Witkowice 1 materiały rozbiórkowe na ulicy zagrażają bezpieczeństwu

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-04-18 07:49:41

Bałagan

Niedziałające lampy

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-04-17 10:21:11

Już od kilku dni na całej ulicy Mieszka I nie działają lampy. Ciemno jak w średniowieczu, aż strach po zmroku tamtędy przejść. Oczywiście lokalni "degustatorzy" zauważyli fakt ciemności i co...

Bałagan w podwórku ulic Wojska Polskiego, Dworcowa, Zwycięzców, Źródlana

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-04-16 14:21:32

Śmieci zalegające na terenie miejskim. Chociaż jest to podwórko, to administratorzy okolicznych budynków informują, że to miejsce akurat należy do miasta. Jest to centrum miasta, więc nie wypada, by...

Stacja Transformatorowa

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-04-16 10:41:26

Wiem, że penie nie jest to teren należący do miasta, ale zwracam się z prośbą o zgłoszenie firmie do której należy ten teren, znajduje się tam chyba stacja transformatorowa, aby posprzątała teren ze...

Uskok na ścieżce

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2018-04-16 10:37:27

Na łączeniu ścieżki z ulicą, przy zjeździe z ul. Św. Wojciecha w kierunku PSB Mrówka, występuje uskok, spowodowany zapadnięciem się ostatniego rzędu kostki brukowej.

Daniel M.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2018-04-15 18:59:04

Uszkodzona tabliczka i przechylony znak "Zakaz ruchu"

Niedziałające lampy

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-04-11 22:33:04

Wzdłuż chodnika od ul. Kaszubskiej do stacji paliw "Orlen" niedziałają trzy z sześciu lamp. Jest naprawdę ciemno i sprzyja to pijaństwu na placu zabaw. Na zdjęciu jest jaśniej niż w rzeczywistości,...

Spożywanie alkoholu

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-04-11 19:49:29

W tym miejscu na łączniku ulicy Krakowskiej i Opolskiej, często spożywany jest alkohol, o czym świadczą pozostawione butelki (często stłuczone, szkło leży na chodniku) i puszki po alkoholu. Jest to...

604427829

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-04-09 16:51:48

Nierówności na chodniku. Jeśli jest możliwość, to proszę wymienić nawierzchnię z plyt chodnikowych na kostki polbrukowe.

604427829

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2018-04-09 13:21:43

Zaśmiecony stawek przy ul. Myśliwskiej / Kupieckiej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...