Zgłoszenia (577)

Osłabione światło latarni

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-04-06 18:07:56

Jeszcze działa, ale niewyraźnie. Lampę obok też zgłaszałem jakiś czas temu i super naprawiono

skrzyżowanie Lwowskiej z Nowogródzką

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-04-06 13:41:35

Ponownie zgłaszam niedozwolone parkowanie na skrzyżowaniu ulicy Lwowskiej i Nowogródzkiej. Skrzyżowanie jest dodatkowym parkingiem dla mieszkańców i przyjezdnych, a obok jest prawie pusty parking....

Spożywanie alkoholu na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 ul. Poznańska

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-04-06 10:34:23

Regularnie przychodzą na teren szkoły nr 6 różni "panowie", piją sobie piwko, dyskutują na ławeczkach, czasem polecą jakieś bluzgi. Ja nie wiem czy to normalne żeby od kilku lat, kiedy tam chodzę z...

Nieprawidłowe parkowanie

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-04-05 18:35:15

Sprawę zglaszalem straży miejskiej ale nic z tym nie zrobiono. Samochody uniemożliwiają przejście pieszym a w kodeksie wyraźnie jest napisane, ze kierowca musi pozostawić 2m wolnego chodnika...

Uszkodzony chodnik ul.Kupiecka

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-04-05 14:26:11

Zwracam się z prośbą o naprawę uszkodzonego chodnik przy ul.Kupieckiej przez korzenie rosnącego w bliskim sąsiedztwie drzewa.

warcislawa III lampa

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-04-04 20:00:07

witam,od dlugiego juz czasu lampa nie dziala , bardzo proszę o fachowe naprawienie tej lampy.

604427829

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2018-04-03 21:23:09

Ponownie zgłaszam brak znaku "Przejście dla pieszych" wzdłuż ul. Chodkiewicza ( 2 przejście jadąc od ul. Myśliwskiej-Fredry.

uszkodzona.nawierzchnia aleji.jana.pawła

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2018-04-03 00:57:28

proszę o naprawę aleji jana pawła

Niedziałające oświetlenie - ul. Złota 11A

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-04-01 14:53:00

Zwracam się z prośbą o naprawę niedziałającego oświetlenia przy ul. Złotej 11A. Pozdrawiam

LATARNIA

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-03-28 21:49:21

LATARNIA OD KILKU DNI NIE ŚWIECI. LOKALIZACJA U ZABIEGU ULIC CHODKIEWICZA I BEMA PIERWSZA LATARNIA OŚWIETLAJĄCA CHODNIK NA PRZECIWKO "WARZYWNIAKA"

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...