Zgłoszenia (679)

Brak ciągłości ścieżki Bałtycka przejście dla rowerów na ul. Solnej

Problemy rowerzystów
Odmowa
2018-07-31 13:12:06

Nie ma wyznaczonej ścieżki czy chociaż przejazdu tak ,aby swobodnie można by przejechać od ścieżki na ul. Bałtyckiej do ul. Solnej

Brak połoączenia ścieżki Arciszewskiego z Bałtycką

Problemy rowerzystów
Odmowa
2018-07-31 12:50:08

Brakuje wygodnego połączenia obu ulic i wyraźnego oznaczenia ścieżki rowerowej między tymi ulicami. Dodatkowo ścieżka na Arciszewskiego kończy się dość wysokim krawężnikiem.

oznakowanie poziome

Problemy rowerzystów
Odmowa
2018-07-24 22:46:51

prosimy o oznakowanie na ulicy Gierczak drogi pieszo rowerowej .prezydenty obiecywali oznakować tę ulicę. załączam znak graficzny. pozdrawiam wydział komunalny od 10 lat oczekujemy na...

Dodanie psiego pakietu przy ul. Wolności

Psie pakiety
Odmowa
2018-07-24 18:02:36

Czy byłaby możliwość ustawienia psiego pakietu w okolicy ulicy Wolności? Najbliższy taki pojemnik znajduje się dopiero na ulicy Szpitalnej, a jest to duża działka miejska(267/4), na która okoliczni...

Brak łącznika mędzi Centrum Przesiadkowym a Solną

Problemy rowerzystów
Odmowa
2018-07-24 17:25:46

Ścieżka na ulicy Bałtyckiej prowadzi do Centrum Przesiadkowego niestety nie ma kontynuacji w stronę Solnej do świateł z przejściem dla rowerów. Czy istniej możliwość wyznaczenia pasa rowerowego...

Brak łącznika między Arciszewskiego a Wiosenna

Problemy rowerzystów
Odmowa
2018-07-24 17:06:18

Ścieżki kończą się i nie ma żadnego oznakowania gdzie można kontynuować jazdę

Przycinka drzew - gałęzi które przesłaniają światło słoneczne

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Odmowa
2018-06-07 11:33:21

Bardzo proszę o interwencje w sprawie rosnących drzew przy ul. Unii Lubelskiej budynek nr 51 - 53 ( w załączniku zdjęcie ) Drzewa - liście przysłaniają światło słoneczne co w poprzednich latach...

Mała śmieciarka niszczy ścieżkę rowerową przy ul. Europejskiej

Problemy rowerzystów
Odmowa
2018-04-08 12:09:58

Regularnie kilka razy w tygodniu mała śmieciarka wykonuje przejazd po ścieżce rowerowej przy ul. Europejskiej. Ścieżka po kilku latach od wybudowania posiada głębokie koleiny. Została po prostu...

604427829

Uszkodzony znak drogowy
Odmowa
2018-03-28 19:17:49

Brak znaku D-6 Przejście dla pieszych przy zbiegu ulic Chodkiewicza i Tarnowskiego.

niesymetrycznie rozstawione lampy

Niedziałające oświetlenie
Odmowa
2018-02-07 15:05:26

Lampy zostały zamontowane niesymetrycznie względem siebie co kłóci się z charakterem tej alei zarówno drzewa jak i inne elementy są rozmieszczone symetrycznie na osi widokowej parku

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...