Zgłoszenia (828)

Gałęzie drzewa ograniczają przejście chodnikiem - ul. Zdrojowa.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Poza uprawnieniami
2019-10-22 14:03:05

Zapadnięty chodnik w kilku miejsach, tworzą się kałuże - ul. Jagiellońska.

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2019-10-22 14:01:38

Niedziałające oświetlenie uliczne ul. Orłowskiego

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2019-10-21 09:14:33

Po wybudowaniu i oddaniu do użytku drogi osiedlowej na ul. Orłowskiego odcinek pomiędzy ul. Chełmońskiego a ul. Kossaka nie działa oświetlenie uliczne.

Zajęcie pasa drogowego w postaci chodnika.

Bezpieczeństwo i porządek
Poza uprawnieniami
2019-10-18 15:15:31

Ogródek wykraczający za granicę posesji. brak możliwość przejścia przez chodnik. proszę o pilną interwencję.

Most Portowy

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2019-09-28 15:36:05

Nie działa ok. 4-5 kolorowych lamp na Moście Portowym.

Brak oznakowania pionowego przejścia dla pieszych.

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2019-08-08 22:15:23

Prośba , zapytanie o możliwość oznakowania przejścia dla pieszych znakiem informacyjnym D-6 /przejście dla pieszych/. Lokalizacja przejscia dla pieszych ul. Kasprowicza przed skrzyżowaniem z ul....

Rozpadająca się podmurówka po ogrodzeniu Szpitala.

Inne
Poza uprawnieniami
2019-07-19 09:32:06

Nie rozumiem dlaczego przy przebudowie wejścia do Szpitala oraz remoncie chodnika nie usunięto do końca podmurówki starego ogrodzenia - pozostaje czekać, aż sama się rozpadnie.

Nie świeci się światło zielone dla pieszych.

Niesprawna sygnalizacja świetlna
Poza uprawnieniami
2019-07-17 15:32:13

Na ul. Koszalińskiej na wysokości nr 36 od strony parkingu E.Leclerc, na sygnalizatorze S-5 nie świeci się światło zielone.

Mostek

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2019-06-24 07:49:51

Zapadnięta kostka na mostku ścieżki rowerowej pomiędzy Zieleniewem a rondem na Fabryce Domów.

Proszę o regularne koszenie łąki na przeciwko MZZDiOŚ

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Poza uprawnieniami
2019-06-17 12:43:55

Staramy się z dziećmi regularnie wyprowadzać pieski ze schroniska. Jest to dla dzieci wstęp do wolontariatu, ale nie tylko. Świadomość, że pomagają, że wiedzą o trudnym losie porzuconych zwierząt...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...