Zgłoszenia (822)

Zabrudzenia z placu budowy

Inne
Poza uprawnieniami
2018-01-07 16:44:51

Z placu budowy placu SP nr 4 wyjeżdżające pojazdy nanoszą brud na chodnik i ulicę Unii Lubelskiej. Na odcinku 100 m wyraźnie widać zapiaszczenie ciągnące się do najbliższej studzienki deszczowej....

Uszkodzony kosz na śmieci - ul. Myśliwska

Uszkodzony kosz
Poza uprawnieniami
2018-01-06 11:43:06

Uszkodzony kosz na śmieci - ul. Myśliwska

Uszkodzony chodnik ul. Wschodnia

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2018-01-02 17:51:48

Zwracam się z ogromną prośbą o pilne zasypanie tych głębokich dziur we wskazanym miejscu na zdjęciu, gdyż są one na bezpośrednim przejściu z jednej części chodnika na drugą i przy większych opadach...

Kołobrzeg

Inne
Poza uprawnieniami
2017-11-23 08:15:44

Uszkodzony słupek z tabliczką wyznaczajacą sieć wodociagową przy przedszkolu "Różany Dworek" na os. Ogrody.

Kołobrzeg

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2017-11-22 17:07:30

Po opadach atmosferycznych przed przejazdem kolejowym od ulicy Fredry tworzy się duża kałuża, która stwarza utrudnienia w poruszaniu się pieszych, którzy są notorycznie...

Niewygrabione liście na trawniku przy Kolumbariach na Cmentarzu Komunalnym oraz na parkingu przy Cmentarzu Komunalnym przy ul. VI Dywizji Piechoty

Inne
Poza uprawnieniami
2017-11-17 19:05:38

Niewygrabione liście na trawniku przed Kaplicą na Cmentarzu Komunalnym oraz na parkingu bezpośrednio przy Cmentarzu Komunalnym przy ul. VI Dywizji Piechoty. Liście z drzew już dawno opadły, a nadal...

Zbyt wąska, zarastająca trawą i gałęziami

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2017-10-10 10:58:31

Zwracam się z prośbą o wymianę nawierzchni i uprzątniecie gałęzi i konarów oraz trawy, która zarasta ścieżkę. Jadąc, konar zablokował się w błotniku i zrobił na wylot w nim dziurę. Jest to ścieżka...

Brak łączności trasy rowerowej na ulicy Myśliwskiej/Fredry

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2017-09-24 22:39:31

Droga rowerowa biegnąca od ulicy Fredry kończy się na przejeździe kolejowym, nie ma znaku, który mówiłby że Ścieżka rowerowa się kończy- pozostaje to w domyśle. Dopiero 50 m dalej jest znak...

Brak chodnika po obu stronach Grzybowskiej

Inne
Poza uprawnieniami
2017-09-24 22:30:33

Na ulicy Grzybowskiej od ulicy Toruńskiej do torów kolejowych chodnik znajduje się tylko po jednej stronie ulicy. Po drugiej piesi muszą stąpać pop trawie, a pęd nadjeżdżających pojazdów jest...

Brak ciągłości ścieżki rowerowej, pzrzeszkoda w postaci sygnalizacji tylko dla pieszych

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2017-09-20 17:34:56

Jest to jawna dyskryminacja rowerzystów: mieszkańców i turystów. Swobodnie można byłoby namalować tam przejazd dla roweró tym bardziej, że jest to ulica z ograniczeniem prędkości do 20 km/h

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...