Zgłoszenia (828)

Kołobrzeg

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2017-11-22 17:07:30

Po opadach atmosferycznych przed przejazdem kolejowym od ulicy Fredry tworzy się duża kałuża, która stwarza utrudnienia w poruszaniu się pieszych, którzy są notorycznie...

Niewygrabione liście na trawniku przy Kolumbariach na Cmentarzu Komunalnym oraz na parkingu przy Cmentarzu Komunalnym przy ul. VI Dywizji Piechoty

Inne
Poza uprawnieniami
2017-11-17 19:05:38

Niewygrabione liście na trawniku przed Kaplicą na Cmentarzu Komunalnym oraz na parkingu bezpośrednio przy Cmentarzu Komunalnym przy ul. VI Dywizji Piechoty. Liście z drzew już dawno opadły, a nadal...

Zbyt wąska, zarastająca trawą i gałęziami

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2017-10-10 10:58:31

Zwracam się z prośbą o wymianę nawierzchni i uprzątniecie gałęzi i konarów oraz trawy, która zarasta ścieżkę. Jadąc, konar zablokował się w błotniku i zrobił na wylot w nim dziurę. Jest to ścieżka...

Brak łączności trasy rowerowej na ulicy Myśliwskiej/Fredry

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2017-09-24 22:39:31

Droga rowerowa biegnąca od ulicy Fredry kończy się na przejeździe kolejowym, nie ma znaku, który mówiłby że Ścieżka rowerowa się kończy- pozostaje to w domyśle. Dopiero 50 m dalej jest znak...

Brak chodnika po obu stronach Grzybowskiej

Inne
Poza uprawnieniami
2017-09-24 22:30:33

Na ulicy Grzybowskiej od ulicy Toruńskiej do torów kolejowych chodnik znajduje się tylko po jednej stronie ulicy. Po drugiej piesi muszą stąpać pop trawie, a pęd nadjeżdżających pojazdów jest...

Brak ciągłości ścieżki rowerowej, pzrzeszkoda w postaci sygnalizacji tylko dla pieszych

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2017-09-20 17:34:56

Jest to jawna dyskryminacja rowerzystów: mieszkańców i turystów. Swobodnie można byłoby namalować tam przejazd dla roweró tym bardziej, że jest to ulica z ograniczeniem prędkości do 20 km/h

Brak połączenia ulicy Tarnowskiego z ulicą Koszalińską poprzez ścieżkę rowerową

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2017-09-20 17:28:07

Zmusza to rowerzystów do przeciskania się razem z pieszymi na wąskim chodniku. Jest to zagrożenie dla turystów i mieszkańców

Niezgodność znaku drogowego

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2017-09-20 17:15:01

Niezgodność znaku z wyglądem ścieżki- na ścieżce nie ma wydzielonej części dla rowerzystów i osobno dla pieszych choć znak na to wskazuje, że tak jest, w dodatku szerokość jest zmniejszona przez...

Zbyt wąski odcinek ciągu pieszo-rowerowego

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2017-09-20 17:01:22

Znak drogowy wskazuje, że ścieżka jest wydzielona dla rowerzystów i dla pieszych., ale na tym fragmencie nie mieści rower, a co dopiero 2 rowery jadące w przeciwnym kierunku, które siebie nie widzą...

Uszkodzona nawierzchnia ulicy

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2017-09-08 17:29:22

Jest to droga dojazdowa do Posesji Wiśniowy Sad, oraz budynku KTBS Koszalińska 62-66

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...