Zgłoszenia (863)

plaga szczurów

Inne
Poza uprawnieniami
2018-01-29 11:53:52

Proszę o rozłożenie trutki na szczury ,które się rozmnożyły przy śmietnikach na Dworcowej 21/27

chodnik na moście ul. Młyńska

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2018-01-29 11:04:22

chodnik na moście jest poniżej lub na równi z jezdnią oraz źle wyprofilowany i zawsze po deszczu na całej szerokości chodnika jest woda, piesi omijają kałużę idąc jezdnią

Miejsce do parkowania dla niepełnosprawnych.

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2018-01-28 08:41:32

Stoi znak drogowy wyznaczający 2 miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych, ale brak oznaczenia poziomego, czyli niebieskich kopert. Kierowcy wykorzystują to, parkując w ten sposób, że faktycznie...

Zapadnięte studzienki od kanalizacji

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2018-01-27 12:26:38

Pozapadane studzienki od kanalizacji od "Sanu" do Zdrojowej

Dziurawa ścieżka rowerowa przy ulicy Fredry (ciąg pieszo-rowerowy od przejazdu kolejowego aż po amfiteatr

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2018-01-26 20:13:28

Jadąc w stronę przejazdu kolejowego na FREDRY ścieżką rowerową można po jej prawej stronie natrafić na sporej wielkości dziury- niekiedy porośnięte w dodatku trawą. Zmniejsza to szerokość ścieżki i...

zapchane rowy melioracyjne

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Poza uprawnieniami
2018-01-13 01:37:43

Zapchane zanieczyszczone rowy melioracyjne wzdłuż ulicy Koszalinskiej. Podczas ostatnich opadow woda wylewala sie na jezdnie.

Uszkodzona jezdnia na ul. Mazowieckiej

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2018-01-11 16:53:51

Uszkodzona jest nawierzchnia jezdni na ul. Mazowieckiej za nr 15-16 ( od parkingu ZAZ w kierunku ul. Wielkopolskiej). Nawierzchnia jest pełna spękań i dziur. Bardzo proszę o przyjrzenie się sprawie i...

Zabrudzenia z placu budowy

Inne
Poza uprawnieniami
2018-01-07 16:44:51

Z placu budowy placu SP nr 4 wyjeżdżające pojazdy nanoszą brud na chodnik i ulicę Unii Lubelskiej. Na odcinku 100 m wyraźnie widać zapiaszczenie ciągnące się do najbliższej studzienki deszczowej....

Uszkodzony kosz na śmieci - ul. Myśliwska

Uszkodzony kosz
Poza uprawnieniami
2018-01-06 11:43:06

Uszkodzony kosz na śmieci - ul. Myśliwska

Uszkodzony chodnik ul. Wschodnia

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2018-01-02 17:51:48

Zwracam się z ogromną prośbą o pilne zasypanie tych głębokich dziur we wskazanym miejscu na zdjęciu, gdyż są one na bezpośrednim przejściu z jednej części chodnika na drugą i przy większych opadach...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...