Zgłoszenia (961)

Dziurawa ul. Wincentego Witosa

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2017-07-05 19:58:36

Katastrofalny stan ulicy W.Witosa. dziura na dziurze. Autem nawet wolno nie da się jechać. Po ulewach jeszcze gorzej. jest tam więcej "kratetów" niż na księżycu. Ulice jeśli nie utwardzić, należało...

Zarastający chodnik i scieżka rowerowa na ulicy 6 Dywizji Piechoty.

Zniszczona zieleń
Poza uprawnieniami
2017-07-04 15:08:51

Trawa wchodzi na ciąg pieszo rowerowy. Po pierwsze chodnik i ścieżka rowerowa mogłyby być troszkę szersze, a po drugie efekt wizualny byłby lepszy po usunięciu trawy. Sytuacja jest na całej długości...

Zanieczyszczony i zaniedbany przystanek autobusowy- 6 Dyw. Piechoty - Cmentarz.

Zniszczony przystanek
Poza uprawnieniami
2017-07-03 20:00:12

Na przystanku autobusowym-> 6 Dyw. Piechoty - Cmentarz w kierunku centrum miasta znajdują się śmieci. Znajdująca się ławka na przystanku jest dość mocna zniszczona i wymaga wymalowania. Mury na...

Namalowanie podwójnego przejazdu rowerowego

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2017-06-28 17:54:12

Zauważyłem podwójny przejazd rowerowy: pierwszy szeroki przejazd prowadzi od trawy do kamieni i nie da się na niego wjechać, drugi (ten właściwy) jest wąski. Bardzo proszę o ingerencję lub...

zerwane nazwy ulic przy ul. Ziemi i ul.Neptuna w Kołobrzegu

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2017-06-22 18:37:40

Prośba o posprzątanie chodnika

Inne
Poza uprawnieniami
2017-06-22 09:04:06

miałbym prośbę co do utrzymania chodnika wzdłuż ul. Starynowskiej. Wiem, że to droga powiatowa a nie miejska, ale informowanie o tym zarządu dróg nie pomogło. Na chodniku wzdłuż tej ul. na odcinku...

słupek zabezpieczający

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2017-06-20 20:00:57

Przechylony słupek i brak łańcuchów zabezpieczających przy skrzyżowaniu ul. Myśliwskiej i Ogrodowej.

Kałuże (zastoiny wodne)

Uszkodzona jezdnia
Odmowa
2020-07-09 18:03:29

Na wysokości posesji przy Okopowej 6 przy nawet niewielkich opadach deszczu tworzą się bardzo duże rozlewiska wodne. Nie pozwala to nawet zbliżyć się do jezdni nie ryzykując ochlapania przez...

Brak kontynuacji pasów na przejściu dla pieszych - ul. Solna.

Problemy rowerzystów
Odmowa
2020-06-23 10:21:29

Rowerzyści często nie zwracają uwagi, że w tym miejscu jest przejście dla pieszych. Mnie osobiście najechała tam Pani twierdząc, że to dalej ścieżka rowerowa.

Pozapadany chodnik ul. Solna.

Uszkodzony chodnik
Odmowa
2020-05-22 13:21:26

Chodnik pozapadany w kilku miejscach, po każdym deszczu tworzą się kałuże i mało wygodnie się po nim chodzi.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...