Zgłoszenia (1007)

Niedziałające oświetlenie - ul. Złota

Niedziałające oświetlenie
Odmowa
2020-02-08 18:56:36

We wskazanej na mapie lokalizacji nie działa oświetlenie w lampie ulicznej (ciąg pieszy za blokiem mieszkalnym Złota 1 -10).

Niedziałające oświetlenie na nowo powstałym parkingu- ul. Kupiecka

Niedziałające oświetlenie
Odmowa
2020-02-08 18:46:46

Z chwilą udostępniania nowo wybudowanego parkingu na ul. Kupieckiej nie działa oświetlenie.

Zapadnięty chodnik

Uszkodzony chodnik
Odmowa
2019-12-15 17:31:26

Chodnik wzdłuż ulicy Aleja J.P. II od KPP Kołobrzeg do skrzyżowania z ul. Plac 18 Marca jest zapadnięty na środku wzdłuż prawie całego tego odcinka, przez co w czasie opadów tworzą się tam kałuże,...

Zastawianie chodnika - ul. Świętego Macieja.

Uszkodzony znak drogowy
Odmowa
2019-12-10 09:21:42

Parkujące auta prostopadle do ul. Św. Macieja zastawiają chodnik uniemożliwiając swobodne przejście - trzeba wchodzić praktycznie na ścieżkę rowerową, żeby je ominąć. Należałoby ustawić wzdłuż...

Zanieczyszczenia na chodniku przy ul. Grochowskiej 9-10

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Odmowa
2019-12-04 15:43:13

Uprzejmie proszę o uporządkowanie i wysprzątanie chodnika przy ul. Grochowskiej 9-10 (dz. nr 161 ob. ew. nr 13 MK). Z wyrazami szacunku Piotr Rzepka radny Rady Osiedla nr 5 "Lęborskie".

Zapadnięty chodnik - po każdym opadzie deszczu tworzą się kałuże ul. Łopuskiego.

Uszkodzony chodnik
Odmowa
2019-11-05 10:16:45

W dalszym ciągu nic nie zmieniło się z chodnikiem przy przystanku na ul. Łopuskiego. Poprzednie zgłoszenie: http://usterka.kolobrzeg.eu/zgloszenie/580 treść: " Zakres prac związanych z...

Zalewana wycieraczka przy wejściu do Przedszkola Miejskiego Nr 1.

Uszkodzona infrastruktura
Odmowa
2019-09-11 11:47:40

Przy każdym opadzie wycieraczka jest przepełniona wodą, a chodnik przy wejściu zalewany. Należałoby wymienić ją na wycieraczkę z odpływem.

prosze o ustawienie znaku zakaz parkowania

Inne
Odmowa
2019-09-02 19:35:44

witam prosze o ustawienie znaku drogowego przy ulicy chodkiewicza miedzy blokami 26 a 28 po prawej stronie jezdni. często parkują tam samochody blokując jeden pas ruchu pozdrawiam

Taras widokowy w Podczelu

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Odmowa
2019-09-01 21:40:20

W Podczelu przy ścieżce rowerowej (zejście na plażę) znajduje się tak zwany taras widokowy. Obecnie jedynie co można zobaczyć z tego tarasu to widok na krzaki bzu, gałęzie i wysoką trawę (chwasty)....

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...