Zgłoszenia (344)

przepełniony kosz

Kosze pełne odpadów
Ukończone
2018-07-25 21:07:27

któryś raz z kolei ten śmietnik tak wygląda

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. KUPIECKA

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-07-25 18:10:05

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. KUPIECKA

Przekrzywiona latarnia

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2018-07-24 17:54:14

Na działce 267/4 w podwórku bloku nr 12 znajduje się przekrzywiona latarnia

Brak łącznika między nową ścieżką w ciągu deptaku Sułkowskiego a jej kontunucją za ulicą Wschodnią

Problemy rowerzystów
Ukończone
2018-07-24 17:12:51

Nowa ścieżka kończy się na wysokości hotelu Marine trawnikiem i wysokim krawężnikiem

Niedziałające oświetlenie ścieżki rowerowej

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-07-24 17:00:11

Niedziałające oświetlenie ścieżki rowerowej na odcinku od kortów tenisowych do Rodziewiczówny

Bujna roślinność przy bloku mieszkalnym Grochowska 6

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-07-23 02:17:43

Uprzejmie proszę o dokonanie przycięcia roślinności znajdującej się w bezpośrednim kontakcie z południową częścią elewacji bloku mieszkalnego Grochowska 6 (dz. nr 163/18, ob. ew. nr 13 MK). Coraz...

ulica Towarowa

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2018-07-21 07:01:40

Na ulicy Towarowej przy budującym się kompleksie domów wielorodzinnych a na przeciwko sanatorium Posejdon znajduje się studzienka kanalizacyjna z hałasująca pokrywą. Każdy przejeżdżający samochód...

ZNISZCZONE INFORMACJE DLA PASAŻERÓW NA PRZYSTANKU AUTOBUSOWYM- PRZESMYK

Zniszczony lub brak rozkładu jazdy
Ukończone
2018-07-19 21:21:38

Zwracam się z uprzejmą prośbą o dokonanie wymiany ważnych dla pasażerów komunikacji miejskiej informacji takich jak cennik, uprawnienia do ulg czy też zaktualizowany plan linii komunikacji miejskiej,...

ZAPADNIĘTY CHODNIK NA PRZYSTANKU AUTOBUSOWYM - UL. PRZESMYK

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-07-19 21:03:30

Proszę o przyjęcie zgłoszenia o zapadniętym chodniku na przystanku autobusowym - ul. Przesmyk. Wspominane zanęcicie w sposób znaczący utrudnia wsiadanie pasażerom do autobusów szczególnie po opadach...

Pojemnik zabrany a piasek został ul. Zwycięzców 1-3

Odśnieżanie
Ukończone
2018-07-19 13:21:02

W podwórzu przy budynku przy ul. Zwycięzców 1-3 zalega hałda piasku z pojemnika używanego w zimie przez "Zieleń Miejską" do posypywania chodników. Zieleń zabrała swój pojemnik, natomiast piasek...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...