Zgłoszenia (303)

Zapadnięte miejsca w chodniku przy ul. Kaliskiej 1-6

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-01-06 23:59:49

Zwracam się z prośbą o dokonanie napraw zapadniętego na całej długości w kilku miejscach (3 szt.) chodnika przy ul. Kaliskiej 1-6 (dz. 136/7) oraz naprawę uszkodzonych i wstawienie brakujących...

Zabrudzone latarnie

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-01-05 09:06:56

Proszę o przegląd i wyczyszczenie wszystkich kloszy oświetleniowych znajdujących się wzdłuż ulicy zygmuntowskiej przy przedszkolu. Latarnie te nie świecą i większość wygląda jak ta na zdjęciu....

ul.Kaliska

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-01-03 18:01:30

W takim stanie od ponad tygodnia znajduje się przejście przez trawnik przy ulicy Kaliskiej. Rozumiem, że były święta i Nowy Rok ale czas już uporządkować pozostałości po świątecznych...

Uszkodzony chodnik ul. Wschodnia

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-01-02 17:56:39

Zwracam się z uprzejmą prośbą o podjęcie pilnej interwencji w sprawie naprawy chodnika wzdłuż całej ul. Wschodniej a szczególnie w miejscu wskazanym na zdjęciu. Miejsce to jest tuż za przejściem...

Uszkodzony chodnik ul. Wschodnia

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-01-02 17:44:29

Zwracam się z prośbą o pilną naprawę chodnika we wskazanym miejscu na zdjęciu jak i na całej długości chodnika od torów kolejowych aż do skrzyżowania z ul. Przesmyk, gdyż na tej długości występują...

Chodnik/Ścierzka rowerowa między ul. Wylotową a Koralową

Zniszczona zieleń
Ukończone
2018-01-02 12:38:16

Około 50 m. od ul Wylotowej chodnik po lewej stronie zarasta i rosną przy nim jakieś badyle, przez co nie wygląda to ładnie.

Niedziałające oświetlenie- ul. Złota

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-01-01 20:25:51

Niedziałające oświetlenie- ul. Złota

Niedziałające oświetlenie

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2017-12-31 09:41:19

Niedziałające oświetlenie przy ul. Złotej.

Brak torebek na psie odchody w tzw. psim pakiecie przy ul. Myśliwskiej.

Inne
Ukończone
2017-12-29 13:29:25

Od dłuższego czasu jest problem z uzupełnianiem toreb na psie odchody. Od dłuższego czasu nie są one uzupełniane w tzw. psim pakiecie przy ul. Myśliwskiej. Bardzo proszę o rozwiązanie problemu....

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny przy ul. Kupieckiej.

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2017-12-29 10:34:04

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny przy ul. Kupieckiej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...