Zgłoszenia (438)

Chodnik/Ścierzka rowerowa między ul. Wylotową a Koralową

Zniszczona zieleń
Ukończone
2018-01-02 12:38:16

Około 50 m. od ul Wylotowej chodnik po lewej stronie zarasta i rosną przy nim jakieś badyle, przez co nie wygląda to ładnie.

Niedziałające oświetlenie- ul. Złota

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-01-01 20:25:51

Niedziałające oświetlenie- ul. Złota

Niedziałające oświetlenie

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2017-12-31 09:41:19

Niedziałające oświetlenie przy ul. Złotej.

Brak torebek na psie odchody w tzw. psim pakiecie przy ul. Myśliwskiej.

Inne
Ukończone
2017-12-29 13:29:25

Od dłuższego czasu jest problem z uzupełnianiem toreb na psie odchody. Od dłuższego czasu nie są one uzupełniane w tzw. psim pakiecie przy ul. Myśliwskiej. Bardzo proszę o rozwiązanie problemu....

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny przy ul. Kupieckiej.

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2017-12-29 10:34:04

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny przy ul. Kupieckiej.

Dziura w chodniku

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2017-12-24 08:04:35

Przy lampie usunięto kostkę z polbruku i powstała niebezpieczna dla przechodniów dziura.

Ul. Wesola 16

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2017-12-20 08:38:37

Od kilku dni nie dziala lampa przy drodze

Uszkodzony pas ruchu dla rowerków

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2017-12-19 16:12:15

Pas ruchu przy przystanku Aleja JP II przy Giełdowej od strony wieżowców jest uszkodzony i dziurawy- nie trudno się domyśleć dlaczego. Sprawia to że rowerzystom zostaje mniej niż 20 % pasa ruchu do...

Winda przy wiadukcie dla pieszych nad torami kolejowymi

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2017-12-08 11:05:22

Od kilku dni zepsuty przycisk windy na dolnym poziomie od strony sanatoriow. Ludzie o ograniczonej zdolności ruchu nie mogą wjechać na kładkę. Urząd miasta pobiera 4 zł dziennie opłaty klimatycznej...

Kołobrzeg

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2017-12-07 12:32:35

Witam, chciałem zgłosić awarię lampy na ul. Wylotowej 33, od dłuższego czasu nie świeci tzn. włącza się i za chwile wyłącza, czasami nie świeci przez dłuższy czas, proszę o szybką naprawę ponieważ...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...