Zgłoszenia (828)

Budowlana 8-12

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2019-03-24 20:20:13

zapadnięty chodnik

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2019-03-19 10:51:34

Na ul Szpitalnej ,po każdorazowym opadzie deszczu stoi kałuża .To jest po drugiej stronie Hotelu Parsęta.

Zniszczony trawnik

Zniszczona zieleń
Ukończone
2019-03-17 14:02:50

Proszę o zwrócenie uwagi jak jest zniszczony trawnik przy blokach ul.Dworcowa 21 \23 przez parkujące tam samochody .Moim zdaniem powinno tam się ustawić słupki.

Uszkodzona sygnalizacji dźwiękowa ul. Bałtycka.

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2019-03-15 14:58:24

Uszkodzona sygnalizacji dźwiękowa oznaczająca możliwość wejścia na przejście dla pieszych przy ulicy Bałtyckiej.

Uszkodzony znak przy przejściu dla pieszych - ulica Towarowa.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2019-03-15 14:08:39

Uszkodzony znak przy przejściu dla pieszych - ulica Towarowa.

Codkiewicza przy budynku 28

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2019-03-15 09:53:12

Na zakręcie ul. Chodkiewicza przy budynku nr 28 nie świecą dwie lampy.

Trzy latarnie uliczne przy ul. plac 18 Marca

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2019-03-08 21:52:51

Witam, chciałbym zgłosić trzy niedziałające latarnie uliczne przy ul. plac 18 Marca (dwie na odcinku pomiędzy Waryńskiego a Piastowską i jedna na odcinku pomiędzy Piastowską a Dworcową. Proszę o...

ZNISZCZONE KOSZE NA ŚMIECI W PARKU IM. JEDNOŚCI NARODOWEJ

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-03-05 20:20:33

Uprzejmie zwracam się z prośbą o dokonanie konserwacji koszy na śmieci zlokalizowanych na terenie Parku im. Jedności Narodowej, ponieważ jak można zauważyć na załączonym zdjęciu farba ulega...

DZIKIE WYSYPISKO ŚMIECI WOKÓŁ WIATY ŚMIETNIKOWEJ- UL. SŁOWIŃCÓW 4

Dzikie wysypisko
Ukończone
2019-03-05 20:07:28

Problem porozrzucanych śmieci wokół wiaty śmietnikowej przy ul. Słowińców 4 jest od dłuższego czasu nie został rozwiązany, powtarza się i jak do tej pory administrator nieruchomości nie podjął...

Dzikie wysypisko - ul. Jedności Narodowej

Dzikie wysypisko
Ukończone
2019-03-03 18:56:59

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wystąpienie do właściciela terenu zlokalizowanego w bliskim sąsiedztwie bloku mieszkalnego przy ul. Jedności Narodowej 77 na którym znajdują się wagony o...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...