Zgłoszenia (687)

ZANIECZYSZCZONE ZEJŚCIE NA PLAŻĘ CENTRALNĄ

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-08-06 11:04:35

Proszę o przyjęcie zgłoszenia i jak najpilniejsze wysłanie służb zajmujących się utrzymaniem porządku w mieście na zejście na plażę Centralną zlokalizowane tuż przy molo. Jest tam ogromna ilość...

Park za Pomnikiem Zaślubin

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-08-05 18:32:10

Wczoraj(04.08) ok. 22.30 nie włączyła się większość oświetlenia w parku za Pomnikiem Zaślubin od Galerii Mola do środkowego skweru wzdłuż drogi pieszo-rowerowej paliły się pojedyncze lampy albo nie...

Znak Rowerzyści

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2018-08-05 18:18:14

Znak jest obrócony w złą stronę i nie widać go wychodząc z Muszli koncernowej

Alejki od Sikorskiego do Alei Nadmorskiej

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-08-05 18:14:30

Zgłoszenie z nocy 04.08.2018. Nie działają niektóre latarnie w alejkach przy hotelu Perła Bałtyku

Matejki

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-08-05 17:17:14

Pas zieleni wychodzi na pas drogowy

Trawka wyrasta z krawężników ul Brukselska

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2018-08-04 13:06:00

Proszę o usuniecie trawy z chodnika i parkingu przy ul Brukselskiej. Czy ktoś w tym mieście kontroluje stan infrastruktury?

Zapełniony kosz Psiego Pakietu- ul. Kupiecka

Psie pakiety
Ukończone
2018-08-01 19:57:14

Zapełniony kosz Psiego Pakietu- ul. Kupiecka

Widzę ciemność, widzę ciemność ...

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-07-29 22:21:42

Od trzech dni w ogóle nie zapala się oświetlenie uliczne na Budowlanej. Oświetleni działa wadliwie od momentu zakończenia przebudowy całej ulicy. Jak już oświetlenie się załączy, to świeci tylko...

Budowana oraz Mariacka

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-07-28 23:16:05

Brak oświetlenia na całej długości ulicy oraz prostopadłych

zarośnięte drzewami latarnie 3 sztuki przy ulicy chodkiewicza na przeciw parkingu strzeżonego

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-07-28 21:28:30

witam na ulicy chodkiewicza na przeciwko parkingu strzeżonego wzdłuż ulicy do łuku są trzy zarośnięte przez drzewa latarnie. oświetlają koronę drzewa a nie ulice . obok przystanku jest przejscie dla...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...