Zgłoszenia (828)

Ubytki w chodniku po znaku drogowym.

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2019-01-28 11:21:06

W trakcie prac przy rondzie firma "Domar" zamontowała w chodniku znak informujący o budowie / objeździe. Po zakończeniu prac znak zdemontowano, a kostki nie uzupełniono.

Ubytki w chodniku po znaku drogowym.

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2019-01-28 11:20:08

W trakcie prac przy rondzie firma "Domar" zamontowała w chodniku znak informujący o budowie / objeździe. Po zakończeniu prac znak zdemontowano, a kostki nie uzupełniono.

oświetlenie na ulicy Wylotowej - droga powiatowa

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2019-01-21 14:23:07

Proszę o naprawienie niedziałającego punktowo oświetlenia drogowego na ulicy Witosa. Zgłoszenie dotyczy jednej lampy przy hotelu Baltic Plaza, drugiej przy Neptunie. Dwie kolejne lampy (jedna obok...

PRZEPEŁNIONE PSIE PAKIETY ORAZ BRAK WORKÓW NA ODCHODY -UL. OKOPOWA ORAZ TEREN CAŁEGO MIASTA

Psie pakiety
Ukończone
2019-01-16 18:16:59

Zwracam się z prośbą o interwencję w sprawie opróżnienia przepełnionego psiego pakietu oraz uporządkowanie najbliższej okolicy psiego pakietu wraz z uzupełnieniem worków na psie odchody na ul....

Uszkodzony znak

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2019-01-09 17:59:32

Uszkodzony znak z tabliczką ul. Tarnowskiego

Nie działa lampa na terenie zielonym przy ul. Jagiellońskiej 17

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2019-01-04 12:36:18

Nie działa lampa przy ścieżce na terenie zielonym na wprost od wejścia do budynku przy ul. Jagiellońskiej 17 za parkingiem, za sklepem mięsnym.

Nie działają lampy

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2019-01-04 07:50:19

Przy ul. Wybickiego (od strony boiska) nie działają 2 lampy przy chodniku.

Uszkodzony pojemnik na odchody

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2019-01-04 07:47:21

Uszkodzony pojemnik na odchody przy ul. Koniecpolskiego.

USZKODZONA TABLICA MULTIMEDIALNA NA PRZYSTANKU AUTOBUSOWYM - Ul. ARMII KRAJOWEJ

Zniszczony przystanek
Ukończone
2019-01-03 17:12:27

Zwracam się z prośbą o dokonanie naprawy tablicy multimedialnej wyświetlającej godziny przyjazdu autobusów na przystanku autobusowym -ul. Armii Krajowej- Poczta.

Przycięcie krzaków przy ul. Świętego Wojciecha, rosnących wzdłuż chodnika

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-01-02 11:02:53

Proszę o przycięcie krzaków przy ul. Św. Wojciecha, na wysokości firmy Amberline.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...