Zgłoszenia (994)

Słup

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2019-09-26 13:22:02

Na ulicy Opolskiej stoi drewniany słup, nie służący już chyba do niczego. Jak jest niepotrzebny, to można by było go usunąć.

Zapadnięta kostka

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2019-09-26 13:19:18

Na ulicy Tczewskiej zapadła się kostka brukowa przy studzience

Ubytki tartanu na bieżni przy SP7.

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2019-09-25 22:04:12

Ubytki tartanu na bieżni przy SP7. Sprawiają one realne zagrożenie zdrowia i życia dla użytkowników, przede wszystkim dla uczniów sąsiedniej szkoły. Proszę o bardzo pilną reakcję wvtej...

Martwy ptak

Martwe zwierzę
Ukończone
2019-09-23 11:07:47

Przy bankomacie PKO przy ul. Budowlanej leży martwy ptak

niedziałająca lampa oświetleniowa

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2019-09-22 17:35:56

Nie działa lampa ,pomiędzy Wenedą a Pasażem Parsęta .

Uszkodzony chodnik - ul. Lipowa

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2019-09-18 14:49:32

Zwracam się z prośbą o uzupełnienie betonową kostką chodnika przy ul. Lipowej, po przeprowadzonej jakiś czas temu wycince drzew. Z poważaniem Dariusz Ciesiński

uszkodzony chodnik

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2019-09-18 14:09:56

Prosimy o dokonanie naprawy uszkodzonego fragmentu chodnika przy ul. Źródlanej 1B-1C w Kołobrzegu, dz. nr 356, obr.12

Uszkodzony chodnik przy wejściu do Przedszkola Miejskiego Nr 1.

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2019-09-11 11:44:03

zanieczyszczenia w ekoparku

Dzikie wysypisko
Ukończone
2019-09-09 12:53:31

Pokruszone szkło i brudne chusteczki na końcu ulicy na grobli idąc od strony ścieżki rowerowej wchodzimy w ulice na grobli i skręcamy w prawo

Uszkodzona barierka na chodniku przy ul. W. Polskiego 18-19

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2019-09-05 09:51:21

Uszkodzona barierka na chodniku przy budynku przy ul. W. Polskiego 18-19.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...