Zgłoszenia (994)

USCHNIĘTE DRZEWO

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-09-04 11:49:03

witam. uschnięte drzewo przy rondzie borowinowym ulica toruńska i krótka. drzewo suche , pęka pień odpada kora , drzewo przechyla się oraz bardziej od wiatru. jest tam bardzo ruchliwa droga oraz...

Niedziałająca latarnia ul. Wesoła

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2019-09-03 11:48:29

Nie działa latarnia przy drodze, prawdopodobnie uderzona przez samochód, bo jest wykrzywiona Druga latarnia na ulicy Wesołej licząc od ul. Mazowieckiej.

najlepiej oświetlone drzewo w kołobrzegu

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-09-02 19:32:15

proszę o przycięcie korony drzewa. zarosło całą latarnie . latarnia nie oświetla drogi ,jest tam przystanek autobusowy.niedlugo przyjdzie jesieni krótkie dni. pozdrawiam

kosz na smieci przy przystanku KM wschodnia osiedle

Uszkodzony kosz
Ukończone
2019-09-02 19:26:19

witam. proszę o przeniesienie kosza na śmieci znajdującego się przy przestanku autobusowym Wschodnia osiedle . proszę przenieść go obok bo stoi na środku chodnika nie można przejść , wydeptywany jest...

Polamana lawka

Uszkodzona ławka
Ukończone
2019-08-28 10:18:14

Proszę o naprawę dewastowanej ławki róg ul.Różanej a ul.Arciszewskiego obok poczty. Ławka jest polamana od kilku dni. Proszę o szybką naprawę. Z pozdrowieniami

Uszkodzona lampa - Park Teatralny, ulica Mickiewicza.

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2019-08-20 12:14:06

Przewrócona przerdzewiała od spodu lampa. Inne lampy w okolicy również mają przerdzewiałe spody i wkrótce mogą się przewrócić, tym razem na ludzi, a nie na trawę.

Oświetlenie

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2019-08-13 23:53:03

Lampa oswietlenia out of order. Pierwsza na przeciwko warzywniaka.Ul Chodkiewicza /Bema. Pozdrawiam serdecznie.

Uszkodzony chodnik - ul. Lipowa

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2019-08-10 18:12:00

Zwracam się z prośbą o dokonanie naprawy chodnika znajdującego się na ul. Lipowej, gdzie po dokonanych wycinkach drzew powstały nierówności i ubytki. Z poważaniem Dariusz Ciesiński

Uszkodzona sztuczna kaskada w Parku im. Jana Henryka Dąbrowskiego

Uszkodzona infrastruktura
Ukończone
2019-08-10 17:56:37

Zwracam się z prośbą o dokonanie naprawy uszkodzonej jednej ze sztucznych kaskad zainstalowanych przy brzegu stawu w parku im. Jana Henryka Dąbrowskiego. Z poważaniem Dariusz Ciesiński

Sarna

Martwe zwierzę
Ukończone
2019-08-08 12:43:55

Witam Znaleźliśmy martwą sarnę na poboczu przy ul. Grzybowskiej, na przeciwko sklepu HF serwis. Było to w niedzielę wieczorem. Pozdrawiam

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...