Zgłoszenia (693)

Barszcz sosnowskiego

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-07-04 00:27:05

We wskazanym miejscu na działce należącej do zieleni miejskiej, tuż za ogrodzeniem ROD rośnie ogromny barszcz sosnowskiego. Rozpoznanie potwierdzone przez barszcz.edu.pl Narazie widzę dwa...

Łabędź na plaży.

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2018-07-03 18:38:32

Na plaży zaraz przy brzegu na przeciwko zjeżdżalni - wejście przy Marine Hotel leży od kilku godzin łabędź. Ludzie podchodzą, robią zdjecia, ptak nie reaguje. Nie wiem czy chory czy po prostu...

Okrąglak w parku za pomnikiem Zaślubin

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-07-03 14:48:07

Prestiżowa lokalizacja mocno uszkodzona. Jest sezon i taki babol.

uszkodzona ławka na placu zabaw

Uszkodzona ławka
Ukończone
2018-06-27 08:41:27

Zwracam się z prośbą o wymianę uszkodzonego drewnianego elementu ławki zlokalizowanej na placu zabaw w podwórku przy ul. Giełdowej 1-4. Pozdrawiam Łukasz Mielnikiewicz

Barszcz sosnowskiego na ul. Paryskiej podejście nr 2

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-06-26 14:02:55

Barszczyk przycięty, owszem ale tydzień później wypuścił kwiaty. Żeby usunięcie barszczu było skuteczne należy postępować wg określonych zasad. Nie wystarczy wyciąć i po temacie. Jak to zrobić?...

ul. Towarowa nieskończona nawierzchnia

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2018-06-26 11:23:17

Witam Przy remoncie ulicy Towarowej w porcie nie dokończone zostały wjazdy w uliczki między budynkami. Chodzi o uliczki pomiędzy budynkami przy ul. Towarowej 17 a Cichej 7AB oraz Cichej 7AB z...

Brak oświetlenia

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-06-25 15:42:54

Na osiedlu Ogrody brak klosza od latarni, dzięki temu wieczorami są tu imprezy alkoholowe

Oświetlenie przejścia dla pieszych

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-06-24 18:38:32

SKRZYŻOWANIE ULIC CHODKIEWICZA /BREMA LAMPA OŚWIETLENIA DEDYKOWANA DLA PRZEJŚCIA PRZEZ JEZDNIĘ. NIE ŚWIECI. POZDRAWIAM

róg ul. Mariackiej i E. Gierczak

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-06-23 09:55:50

po naprawie ul E. Gierczak na rogu z ul. Mariacką jest obniżony chodnik i tworzą się zastoiska z wodą po opadach deszczu

Niedokończona ul. Towarowa

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2018-06-22 14:29:40

W czasie remontu ul. Towarowej w porcie zarwana została nawierzchnia z dojazdów do garaży przy ul. Towarowej 17, Cichej &AB, Towarowej 16AB. Przed remontem ulicy Towarowej wjazdy w uliczki były...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...