Zgłoszenia (687)

złamane siedzisko ławki w parku nadmorskim

Uszkodzona ławka
Ukończone
2018-06-07 20:52:32

złamane siedzisko ławki w parku nadmorskim, pomiędzy kortami, a zejściem na plażę.

Łukasz

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-06-07 16:11:30

Słupki zagrażające bezpieczeństwu (zwłaszcza po zmroku). Chodnik też przydało by się wyczyści, wcześniej był dwa razy szerszy. Pozdrawiam

Wschodnia

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-06-06 17:46:45

Za skrzyżowaniem z ul. IV Dywizji Wojska Polskiego w kierunku morza duże uszkodzenie polbruku w chodniku. Paskudna dziura.

Uszkodzona samoobsługowa stacja naprawy rowerów przy ul. Słowińców

Problemy rowerzystów
Ukończone
2018-06-04 01:54:18

Uprzejmie proszę o dokonanie naprawy samoobsługowej stacji naprawy rowerów zlokalizowanej przy ul. Słowińców (nr dz. 135/2, ob. ew. 13). polegającej na: 1) poprawieniu mocowania stacji do nawierzchni...

Lipa

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-06-03 21:00:53

Usycha nowonasadzona lipa przy łączniku ulic kupieckiej i złotej.obok parkingu stokrotki.brak wody!

Skoście trawę na placu pokoleń

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-06-01 13:39:48

Za wichłaczem fajny plac zabaw ale wstyd że trawa nieskoszona.

Mrygają lampy przy ul. Łopuskiego

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-05-29 11:45:56

Lampy wzdłuż ulicy Łopuskiego na wysokości nr 14-24 po zmroku zapalają się i gasną (mrygają). Chodzi o lampę na przeciwko wejścia do ZUS oraz lampę na przeciwko kina wybrzeże.

Niebezpieczne elementy wystające przy urządzeniu zabawowym na placu zabaw - Grochowska/Jerzego/Koszalińska

Uszkodzenie na placu zabaw
Ukończone
2018-05-28 00:25:06

Uprzejmie proszę o zabezpieczenie wystających elementów przy urządzeniu zabawowym na placu zabaw pomiędzy ul. Grochowska, Jerzego i Koszalińską (nr dz. 160/9, ob. ew. 13). Widoczne mocowania karuzeli...

uszkodzone schody i brak śmietników

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-05-22 16:13:23

Przy źródełku solankowym na ulicy solnej zaczynają odpadać płytki chodnikowe na schodach obok źródełka jak widać płytki były położone na jakichś deskach i chyba dlatego odpadają, jest to...

Dziura przy wyjeździe z ul. Kujawskiej

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2018-05-18 13:18:13

Zwracam się z prośbą o zabezpieczenie dużej dziury przy wyjeździe z ul. Kujawskiej na ul. Mazowiecką. Pozdrawiam Łukasz Mielnikiewicz

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...