Zgłoszenia (777)

Uh Nie dzilaja dwa parkometry od...

Problem z parkomatem
Ukończone
2018-08-31 10:45:10

Uh Nie dzilaja dwa parkometry od osrodka Baltyk do ronda zdjecia prosze nie brac pod usage wymog formularza

nowe przystanki autobusowe

Inne
Ukończone
2018-08-30 16:19:31

Dzień dobry. Informuję,że na przystankach autobusowych przy ul.Mickiewicza w złym miejscu, zupełnie ograniczającym widoczność nadjeżdżającego autobusu umocowano tablice informujące. Winny być...

ścieżka rowerowa

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2018-08-29 09:37:50

Kołobrzeg 29.08.2018 Dzień dobry , Zapadnięta nawierzchnia polbruku ścieżki rowerowej bezpośrednio przy wjeździe na drogę rowerową - nowy mostek na Parsęcie - od strony ul Szpitalnej. Uskok w tym...

Dzikie wysypisko śmieci za Szkołą Podstawową nr 7

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-08-25 18:02:55

Dzikie wysypisko śmieci za Szkołą Podstawową nr 7

Drzewo do przycięcia.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-08-23 13:57:38

Gałęzie drzewa uniemożliwiające swobodne przejście chodnikiem.

Dziko rosnące drzewo owocowe - śliwka "mirabelka"

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-08-22 10:23:01

Zwracam się z prośbą o wycięcie dziko rosnącego drzewa owocowego "śliwka mirabelka" na działce nr 136/7 przy ul. Kaliskiej (vis a vis klatki nr 6). Drzewo nigdy nie przechodziło cięć...

Zdublowane kosze

Kosze pełne odpadów
Ukończone
2018-08-21 16:49:37

Po inwestycji obok siebie stoją dwa kosze , może należałoby re-lokować jeden z nich bliżej Kuźni/Hotelu nad Paresęta? Jeden jest tu wystarczający Pozdrawiam

Teren zielony obok sklepu Komfort

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-08-21 16:40:01

Działka nr 439 jest mocno zanieczyszczana zwracam się z prośbą o jej posprzątanie lub zobowiązanie do tego właściciela , dodatkowo występuje niej wysoka nieskoszona sucha trawa która może stanowić...

Dzikie wysypisko w pustostanie oraz terenach przyległych

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-08-21 16:26:14

W niezabezpieczonym pustostanie oraz na drodze przy nim powstało dzikie wysypisko śmieci dodatkowo na terenie podwórka bloku obok po inwestycji wymiany dachu pozostały odpady budowlane. Problem...

Zaśmiecony teren po obu stronach Kanału Drzewnego od mostu

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-08-21 16:17:41

Po obu stronach Kanału Drzewnego występuje duże zaśmiecenie terenu głównie plastikiem i szkłem. Proszę również o uprzątnięcie tego terany lub wskazanie innego sposobu zgłoszenia...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...