Zgłoszenia (630)

Uszkodzony chodnik ul. Wschodnia

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-01-02 17:56:39

Zwracam się z uprzejmą prośbą o podjęcie pilnej interwencji w sprawie naprawy chodnika wzdłuż całej ul. Wschodniej a szczególnie w miejscu wskazanym na zdjęciu. Miejsce to jest tuż za przejściem...

Uszkodzony chodnik ul. Wschodnia

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2018-01-02 17:44:29

Zwracam się z prośbą o pilną naprawę chodnika we wskazanym miejscu na zdjęciu jak i na całej długości chodnika od torów kolejowych aż do skrzyżowania z ul. Przesmyk, gdyż na tej długości występują...

Chodnik/Ścierzka rowerowa między ul. Wylotową a Koralową

Zniszczona zieleń
Ukończone
2018-01-02 12:38:16

Około 50 m. od ul Wylotowej chodnik po lewej stronie zarasta i rosną przy nim jakieś badyle, przez co nie wygląda to ładnie.

Niedziałające oświetlenie- ul. Złota

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-01-01 20:25:51

Niedziałające oświetlenie- ul. Złota

Niedziałające oświetlenie

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2017-12-31 09:41:19

Niedziałające oświetlenie przy ul. Złotej.

Brak torebek na psie odchody w tzw. psim pakiecie przy ul. Myśliwskiej.

Inne
Ukończone
2017-12-29 13:29:25

Od dłuższego czasu jest problem z uzupełnianiem toreb na psie odchody. Od dłuższego czasu nie są one uzupełniane w tzw. psim pakiecie przy ul. Myśliwskiej. Bardzo proszę o rozwiązanie problemu....

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny przy ul. Kupieckiej.

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2017-12-29 10:34:04

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny przy ul. Kupieckiej.

Dziura w chodniku

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2017-12-24 08:04:35

Przy lampie usunięto kostkę z polbruku i powstała niebezpieczna dla przechodniów dziura.

Ul. Wesola 16

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2017-12-20 08:38:37

Od kilku dni nie dziala lampa przy drodze

Uszkodzony pas ruchu dla rowerków

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2017-12-19 16:12:15

Pas ruchu przy przystanku Aleja JP II przy Giełdowej od strony wieżowców jest uszkodzony i dziurawy- nie trudno się domyśleć dlaczego. Sprawia to że rowerzystom zostaje mniej niż 20 % pasa ruchu do...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...