Zgłoszenia (726)

Pomalowana ławka

Uszkodzona ławka
Ukończone
2017-06-07 13:05:05

Pomalowana sprayem, obdrapana ławka

Latarnia uliczna na Rubinowej przy nr. 44 (ostatnia)

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2017-06-07 09:56:39

Nie świeci, czasem mruga.

Uszkodzone metalowe ogrodzenie

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2017-06-06 12:49:21

Jeden element ogrodzenia metalowego przy ścieżce spacerowej pomiędzy Pomnikiem Zaślubin, a Latarnią Morską jest wyrwany z ogrodzenia

Śmieci na plaży

Kosze pełne odpadów
Ukończone
2017-05-18 07:51:34

Przy zejściu na plażę centralną przy Ośrodku Bałtyk proszę o opróżnienie koszy

ławka do demontażu

Uszkodzona ławka
Ukończone
2017-05-17 15:20:59

przystanek - grochowska

Zniszczony przystanek
Ukończone
2017-05-17 13:40:35

Wybita szyba

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...