Teren zielony przy ul.Lazurowej. Sp....

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 18 czerwca 2020, 22:23
W realizacji
Teren zielony przy ul.Lazurowej. Sp. Zieleń Miejska dba o trawnik, ale drzewostanem nie zajmuje się nikt. Zwalone konary wierzb od dwóch lat pytają co dalej ? Te połamane, a zwisające czekają na większy wiatr, by komuś spacerującemu z pieskiem zaparkować na głowie. Kilka lat temu posadzone jesiony również wymagają pielęgnacji. Radzikowo to nie centrum, ale też Kołobrzeg.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 dni temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...