Uszkodzona tablica - sprzątaj po psie

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 19 czerwca 2020, 12:39
Ukończone

Przed

Po

W parku przy Baszcie Lontowej uszkodzone są obie tablice, dotyczące zachowania czystości na trawniku. Jedna tablica w pobliżu słupa ogłoszeniowego, a druga po przekątnej od strony al. Jana Pawła II. Uszkodzenie od ponad tygodnia. Pracownicy zieleni pracują w parku, ale nikt nie reaguje. Ani ci co wyrywali klomby, ani ci co przycinają żywopłoty.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...