Brudne barierki na moście

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 14 lipca 2017, 23:17
Ukończone
Na mostach wjeżdżając do Podczela są straszne brudne barierki, należało by je wyczyścić, ponieważ nie są najlepszą wizytówką dla turystów, którzy odwiedzają nasze miasto.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
Do weryfikacji Bardzo dziękujemy za zgłoszenie. Zajmiemy się tym tak szybko, jak to tylko będzie możliwe
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...