Ruchome kafelki

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 23 czerwca 2020, 11:57
W realizacji
Uszanowanie. Chciałbym poinformować, iż przed sklepem Renoma s.c. przy ulicy Łopuskiego 22 zidentyfikowałem 2 luźne i wyraźnie poruszające się kafle chodnika. Znajdują się one przed prawą wystawą sklepu (stojąc przodem do frontu sklepu). Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc :) Ukłony i pozdrowienia --- Bartosz Kołodziejczyk

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 dni temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...