Zadniedbane chodniki - ul. Solna.

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 24 czerwca 2020, 9:9
Do weryfikacji
Poprzednie zgłoszenie: http://usterka.kolobrzeg.eu/zgloszenie/998 oznaczone jako "Ukończone". Załączone zdjęcia zostały wykonane dzisiaj tj. 24.06.2020 i w dalszym ciągu nic nie zostało zrobione. Po obu stronach ulicy Solnej chodniki pokryte są chwastami i trawą.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...