Drzewo do przycięcia usunięcia - ul. Św. Macieja.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 24 czerwca 2020, 9:11
Ukończone

Przed

Po

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...