Drzewo do przycięcia - ul. Śliwińskiego.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 26 czerwca 2020, 8:56
Ukończone

Przed

Po

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 dni temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...