uszkodzony chodnik

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 15 lipca 2017, 19:46
Ukończone

Przed

Po

brak części kostki brukowej na chodniku w pobliżu źródła solanki na ulicy solnej, most rzeka Parsęta

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.Zespół Usterka Kołobrzeg 1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...