iglaki utrudniające przejście pieszym

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 15 lipca 2017, 20:1
Poza uprawnieniami
Od wielu lat zarastająca ścieżka dla pieszych w parku obok RCK, piesi muszą wchodzić na ścieżkę rowerową , zbyt wąskie przejście (czy można przyciąć te cisy które tam rosną?)

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień.Informacja została przekazana zarządzającemu terenem tj.RCK z zaleceniem pilnego przystąpienia do prac. 2 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...