Pozostawione fragmenty ściętych drzew - ul. Mickewicza.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 7 lipca 2020, 13:46
Ukończone
Od ponad miesiąca leży w tym miejscu sterta gałęzi.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...