niedziałające oświetlenie

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 7 lipca 2020, 13:48
Ukończone
Przepalona żarówka w lampie przy parkingu samochodowym (na wprost wyjścia z klatki schodowej Dworcowa 15).

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Naprawę zlecono ENERGA Oświetlenie sp. z o.o.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...