Kałuże (zastoiny wodne)

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 9 lipca 2020, 18:3
Odmowa
Na wysokości posesji przy Okopowej 6 przy nawet niewielkich opadach deszczu tworzą się bardzo duże rozlewiska wodne. Nie pozwala to nawet zbliżyć się do jezdni nie ryzykując ochlapania przez przejeżdżające samochody. Jezdnia przy wyjeździe (wyjściu) była wielokrotnie "łatana" ale nigdy nie zrobiono tego dobrze.

Historia zgłoszenia

Odmowa Nawierzchnia we wskazanym miejscu nie ma widocznych ubytków nadających się do pilnej naprawy miejscowej. Jezdnia w tym rejonie jest już wypaczona i nierówna lecz naprawami punktowymi nie uda się poprawić jej stanu natomiast kompleksowy remont tej ulicy nie jest obecnie możliwy. 2 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...