Samochody elektryczne na ścieżce rowerowej

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 12 lipca 2020, 14:9
Ukończone
Pomiędzy Ustroniem Morskim a Kołobrzegiem zaczęły kursować - po ścieżce rowerowej i chodniku - kilkuosobowe samochody elektryczne typu melex / wózek golfowy, poruszają się z dużymi prędkościami i często w konwojach po kilka, utrudniając ruch rowerów i pieszych, dla których infrastruktura jest przeznaczona.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Przeprowadzono postępowania karne 2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...