utrudniony przejazd dla rowerzystów

Problemy rowerzystów

Zgłoszono 15 lipca 2017, 20:12
Ukończone

Przed

Po

nisko rosnące gałęzie drzew (chyba morwa) na rondzie ulica Młyńska, sterczą tam bardzo nisko suche gałęzie, nocą bardzo niebezpieczny przejazd dla rowerzystów, można tam nieźle pokaleczyć twarz lub stracić oko. Prosimy o "prześwietlenie" przejazdu rowerzystom.

Historia zgłoszenia

Ukończone Uprzejmie informujemy, że zgłoszenie zostało zrealizowane.
Gałęzie przy ul. Młyńskiej zasłaniające ścieżkę rowerową zostały przycięte.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
9 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
9 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...