Zatrzymywanie się pojazdów przed przejściem dla pieszych i na skrzyżowaniu - ulica Frankowskiego.

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 14 lipca 2020, 8:54
Ukończone
W dalszym ciągu skrzyżowanie jest codziennie zastawiane, a przed przejściem dla pieszych niezgodnie z przepisami parkują osoby nieprzestrzegające przepisów i stwarzające tym samym zagrożenie dla przechodniów.

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...