Pełne kosze

Uszkodzony kosz

Zgłoszono 14 lipca 2020, 12:54
Ukończone
W Parku Fredry pelne kosze na śmieci. Proszę o ich opróżnienie.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. W cyklu sprzątania (wg umowy) kosz został opróżniony.
Zespół Usterka Kołobrzeg .
3 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji - do MZZDiOŚ - obsługującego sprawy czystości terenów.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
3 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...