nie działa latarnia

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 16 lipca 2020, 23:5
Ukończone
latarnia nie święconą odcinku chodnika łączącego ul. błękitną z ulicą perłową. zdjęcie wykonane z moim źródłem światla

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...