Przesunięcie słupka ograniczającego zastawianie chodnika - ul. Towarowa.

Uszkodzony/zniszczony spowalniacz

Zgłoszono 17 lipca 2020, 14:43
Ukończone

Przed

Po

Ktoś przesunął słupek i tym samym chodnik jest w dalszym ciągu zastawiany - zdjęcie wykonano w godzinach porannych, więc na chodniku nie ma jeszcze samochodów.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...