Zarośnięty chwstami i trawą chodnik - ul. Świętego Macieja.

Śmieci

Zgłoszono 19 lipca 2020, 17:35
W realizacji
Na całej długości ulicy chodnik oraz miejsca postojowe porośnięte chwastami i trawą.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...