Wyblaknięty znak "Droga rowerowa"

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 20 lipca 2020, 9:42
Ukończone

Przed

Po

Wyblaknięty znak "Droga rowerowa" ul. Tarnowskiego przy Parkingu przed Biedronką.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...