Zasypana droga rowerowa i chodnik.

Śmieci

Zgłoszono 21 lipca 2020, 11:15
Ukończone

Przed

Po

Jakiś czas temu zostało zgłoszone dokładnie to samo i nie rozumiem dlaczego został oczyszczony tylko teren ze zdjęcia. 20 m dalej szlak jest nadal zasypany co sprawia ogromne niebezpieczeństwo dla spacerujących z wózkiem ,bo niestety jest konieczność wjechania na drogę rowerowa a przy tym natężeniu ruchu jest to bardzo niebezpieczne.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
6 dni temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji. Zlecono MZZDioŚ usunięcie piasku z ciągu komunikacyjnego.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
6 dni temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 6 dni temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...