Śmieci przy psim pakiecie - Park Teatralny.

Uszkodzony kosz

Zgłoszono 22 lipca 2020, 8:29
Ukończone

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
6 dni temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji. Jest ranek - sprzątanie w toku. Pozwólmy służbom miejskim na wykonanie ich działań .
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...