Uszkodzony znak pokazujący ulicę Solną

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 24 lipca 2020, 20:13
Ukończone

Przed

Po

Przepraszam, ale niestety nie mogłem zrobić zdjęcia, ale chodzi o znak wskazujący ulicę Solną. Jest urwany i nie wisi prawodłowo. Chodzi o skrzyżowanie ulicy obok KMK. Mam nadzieję, że wiecie o co chodzi, jeszcze raz wybaczcie brak zdjęcia. ;)

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...