Wrak

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 27 lipca 2020, 17:4
W realizacji
Witam od ponad roku na ul.Wąskiej 10 w kwadracie parkingowym stoi auto które juz przykleja się do jezdni proszę wezwać odpowiednie organy aby problem rozwiązać. (srebrny citroen)

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...