Zastawianie chodnika - ul. Łopuskiego.

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 28 lipca 2020, 7:46
Ukończone

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Pojazdu nie zastano we wskazanym miejscu 2 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...