Zniszczona tablica

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 19 lipca 2017, 11:11
Ukończone

Przed

Po

W parku za basztą lontową znajduje się pobazgrana tablica informacyjna, z której z powodu napisów nie można odczytać treści.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Z tablicy usunięte - zmyto napisy - "bazgroły" zakrywające treść informacji.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
3 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji. Wydział Komunalny zlecił wykonanie oczyszczenia tablicy z napisów.

Dziękujemy za dokonane zgłoszenie.
zespół Usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...