Uschnięte rośliny przy nowo powstałym parkingu-ul. Kupiecka

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 28 lipca 2020, 10:2
Poza uprawnieniami
Bardzo proszę o uporządkowanie nowo nasadzonych nie tak dawno roślin znajdujące się przy nowo powstałym parkingu przy ul. Kupieckiej- posadzone rośliny uschły i są porośnięte wysoką trawą.Prawdopodobnie będzie potrzeba dokonać nasadzeń nowych roślin. Jednocześnie zwracam się z prośbą o ustawienie w najbliższej okolicy tego zieleńca i parkingu kosza na śmieci, bo ludzie zaśmiecają okolicę lub wrzucają śmieci do pojemników na papier i szkło. Pozdrawiam

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Uprzejmie informuję, że w/w roślinność do 15 sierpnia jest pod opieką wykonawcy „DOMAR”. Jeżeli po upływie tego terminu nasadzenia nie zachowają żywotności, wykonawca zobowiązany jest wykonać nowe nasadzenia w terminie do 30 listopada 2020 r. 1 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...