Zastawianie chodnika - ul. Wąska.

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 28 lipca 2020, 15:19
W realizacji
Codzienna sytuacja w centrum miasta.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...